RNF14BTC102R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14BTC102R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNF14BTC102R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 102 OHM 1/4W 0.1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RNF14BTC102R.pdf2.RNF14BTC102R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RNF14BTC102R
Številka dela RNF14BTC102R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 102 OHM 1/4W 0.1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1081094 pcs Podatkovni list 1.RNF14BTC102R.pdf2.RNF14BTC102R.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Serija RNF Odpornost 102 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety Stopnja napak -
natančen opis 102 Ohms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film Sestava Metal Film