RNF14BTC102K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14BTC102K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNF14BTC102K
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 102K OHM 1/4W .1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RNF14BTC102K.pdf2.RNF14BTC102K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RNF14BTC102K
Številka dela RNF14BTC102K Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 102K OHM 1/4W .1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 880946 pcs Podatkovni list 1.RNF14BTC102K.pdf2.RNF14BTC102K.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Serija RNF Odpornost 102 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RN 1/4 T2 102K 0.1% R