RNF12FTC178R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF12FTC178R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNF12FTC178R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 178 OHM 1/2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RNF12FTC178R.pdf2.RNF12FTC178R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RNF12FTC178R
Številka dela RNF12FTC178R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 178 OHM 1/2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 387073 pcs Podatkovni list 1.RNF12FTC178R.pdf2.RNF12FTC178R.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
Serija RNF Odpornost 178 Ohms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Axial Druga imena RNF12FTC178RCT
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety
Stopnja napak - natančen opis 178 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film