RNF12FTC165R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF12FTC165R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNF12FTC165R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 165 OHM 1/2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RNF12FTC165R.pdf2.RNF12FTC165R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RNF12FTC165R
Številka dela RNF12FTC165R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 165 OHM 1/2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2756566 pcs Podatkovni list 1.RNF12FTC165R.pdf2.RNF12FTC165R.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
Serija RNF Odpornost 165 Ohms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety Stopnja napak -
natančen opis 165 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film Sestava Metal Film