RMCF0805FT866R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0805FT866R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RMCF0805FT866R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 866 OHM 1% 1/8W 0805
Podatkovni listi: 1.RMCF0805FT866R.pdf2.RMCF0805FT866R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RMCF0805FT866R
Številka dela RMCF0805FT866R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 866 OHM 1% 1/8W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 950610 pcs Podatkovni list 1.RMCF0805FT866R.pdf2.RMCF0805FT866R.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija RMCF Odpornost 866 Ohms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena RMCF0805FT866RCT
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 866 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film