RMCF0805FT866K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0805FT866K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RMCF0805FT866K
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 866K OHM 1% 1/8W 0805
Podatkovni listi: 1.RMCF0805FT866K.pdf2.RMCF0805FT866K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RMCF0805FT866K
Številka dela RMCF0805FT866K Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 866K OHM 1% 1/8W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 29615868 pcs Podatkovni list 1.RMCF0805FT866K.pdf2.RMCF0805FT866K.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija RMCF Odpornost 866 kOhms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena RMCF 1/10 866K 1% R