RMCF0402FT866R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0402FT866R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RMCF0402FT866R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 866 OHM 1% 1/16W 0402
Podatkovni listi: 1.RMCF0402FT866R.pdf2.RMCF0402FT866R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
30000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RMCF0402FT866R
Številka dela RMCF0402FT866R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 866 OHM 1% 1/16W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 56432515 pcs Podatkovni list 1.RMCF0402FT866R.pdf2.RMCF0402FT866R.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0402 Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija RMCF Odpornost 866 Ohms
Moč (Watts) 0.063W, 1/16W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena RMC 1/16S 866 1% R