RMCF0402FT866K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0402FT866K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RMCF0402FT866K
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 866K OHM 1% 1/16W 0402
Podatkovni listi: 1.RMCF0402FT866K.pdf2.RMCF0402FT866K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
30000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RMCF0402FT866K
Številka dela RMCF0402FT866K Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 866K OHM 1% 1/16W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 59824540 pcs Podatkovni list 1.RMCF0402FT866K.pdf2.RMCF0402FT866K.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0402 Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija RMCF Odpornost 866 kOhms
Moč (Watts) 0.063W, 1/16W Pakiranje Tape & Reel (TR)