RMCF0201FT23K7
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0201FT23K7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RMCF0201FT23K7
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 23.7K OHM 1% 1/20W 0201
Podatkovni listi: 1.RMCF0201FT23K7.pdf2.RMCF0201FT23K7.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
30000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RMCF0201FT23K7
Številka dela RMCF0201FT23K7 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 23.7K OHM 1% 1/20W 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 27974483 pcs Podatkovni list 1.RMCF0201FT23K7.pdf2.RMCF0201FT23K7.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0201 Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Serija RMCF Odpornost 23.7 kOhms
Moč (Watts) 0.05W, 1/20W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0201 (0603 Metric) Druga imena RMCF0201FT23K7TR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.010" (0.26mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 23.7 kOhms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film