RMCF0201FT23K2
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0201FT23K2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RMCF0201FT23K2
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 23.2K OHM 1% 1/20W 0201
Podatkovni listi: 1.RMCF0201FT23K2.pdf2.RMCF0201FT23K2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RMCF0201FT23K2
Številka dela RMCF0201FT23K2 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 23.2K OHM 1% 1/20W 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1059040 pcs Podatkovni list 1.RMCF0201FT23K2.pdf2.RMCF0201FT23K2.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0201 Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Serija RMCF Odpornost 23.2 kOhms
Moč (Watts) 0.05W, 1/20W Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 0201 (0603 Metric) Druga imena RMCF0201FT23K2DKR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.010" (0.26mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 23.2 kOhms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film