MLFA1FTC75R0
pregled izdelka
Številka dela: MLFA1FTC75R0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES MELF 75 OHM 1% 1W 1% 0207 TR
Podatkovni listi: MLFA1FTC75R0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MLFA1FTC75R0
Številka dela MLFA1FTC75R0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES MELF 75 OHM 1% 1W 1% 0207 TR Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1358973 pcs Podatkovni list MLFA1FTC75R0.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0207 Velikost / dimenzija 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Serija MLFA Odpornost 75 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer MELF, 0207 Druga imena MLFA1FTC75R0TR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 75 Ohms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Automotive AEC-Q200 Metal Film