MLFA1FTC560K
pregled izdelka
Številka dela: MLFA1FTC560K
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES MELF 560K OHM 1% 1W 1% 0207
Podatkovni listi: MLFA1FTC560K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MLFA1FTC560K
Številka dela MLFA1FTC560K Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES MELF 560K OHM 1% 1W 1% 0207 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 197706 pcs Podatkovni list MLFA1FTC560K.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0207 Velikost / dimenzija 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Serija MLFA Odpornost 560 kOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer MELF, 0207 Druga imena MLFA1FTC560KCT
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 560 kOhms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Automotive AEC-Q200 Metal Film