LCB5JB33L0
pregled izdelka
Številka dela: LCB5JB33L0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 0.033 OHM 5W 5% AXIAL
Podatkovni listi: LCB5JB33L0.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LCB5JB33L0
Številka dela LCB5JB33L0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.033 OHM 5W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 232988 pcs Podatkovni list LCB5JB33L0.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.874" L x 0.374" W (22.20mm x 9.50mm)
Serija LCB Odpornost 33 mOhms
Moč (Watts) 5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 275°C
natančen opis 33 mOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Sestava Wirewound