LCB5JB22L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LCB5JB22L0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 0.022 OHM 5W 5% AXIAL
Podatkovni listi: LCB5JB22L0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
750 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LCB5JB22L0
Številka dela LCB5JB22L0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.022 OHM 5W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 209448 pcs Podatkovni list LCB5JB22L0.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.874" L x 0.374" W (22.20mm x 9.50mm)
Serija LCB Odpornost 22 mOhms
Moč (Watts) 5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 275°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Current Sense, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Stopnja napak -
natančen opis 22 mOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Sestava Wirewound