FRN2JT680R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FRN2JT680R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 680 OHM 2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: FRN2JT680R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FRN2JT680R
Številka dela FRN2JT680R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 680 OHM 2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1412301 pcs Podatkovni list FRN2JT680R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±350ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Serija FRN Odpornost 680 Ohms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -40°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Proof, Fusible, Moisture Resistant, Safety Stopnja napak -
natančen opis 680 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Fusible, Moisture Resistant, Safety Metal Film Sestava Metal Film