FRN2JT2R70
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
FRN2JT2R70 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FRN2JT2R70
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES FUSE 2.7 OHM 2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.FRN2JT2R70.pdf2.FRN2JT2R70.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FRN2JT2R70
Številka dela FRN2JT2R70 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES FUSE 2.7 OHM 2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1453830 pcs Podatkovni list 1.FRN2JT2R70.pdf2.FRN2JT2R70.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±350ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Serija FRN Odpornost 2.7 Ohms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena FRN 2 2.7 5% R