CSRF2512FT12L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSRF2512FT12L0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CSRF2512FT12L0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 0.012 OHM 1% 2W 2512
Podatkovni listi: 1.CSRF2512FT12L0.pdf2.CSRF2512FT12L0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CSRF2512FT12L0
Številka dela CSRF2512FT12L0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.012 OHM 1% 2W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 313695 pcs Podatkovni list 1.CSRF2512FT12L0.pdf2.CSRF2512FT12L0.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.254" L x 0.128" W (6.45mm x 3.25mm)
Serija CSRF Odpornost 12 mOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) Druga imena CSRF20.012FRTR
CSRF20.012FRTR-ND
CSRF2512FT12L0TR
delovna temperatura -55°C ~ 170°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.037" (0.95mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 12 mOhms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil