CSRF2512FT10L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSRF2512FT10L0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CSRF2512FT10L0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 0.01 OHM 1% 2W 2512
Podatkovni listi: 1.CSRF2512FT10L0.pdf2.CSRF2512FT10L0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CSRF2512FT10L0
Številka dela CSRF2512FT10L0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.01 OHM 1% 2W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 350334 pcs Podatkovni list 1.CSRF2512FT10L0.pdf2.CSRF2512FT10L0.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.254" L x 0.128" W (6.45mm x 3.25mm)
Serija CSRF Odpornost 10 mOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) Druga imena CSRF 2 0.01 1% R