CSRF1206FT14L0
pregled izdelka
Številka dela: CSRF1206FT14L0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 0.014 OHM 1% 1W 1206
Podatkovni listi: CSRF1206FT14L0.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CSRF1206FT14L0
Številka dela CSRF1206FT14L0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.014 OHM 1% 1W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 646335 pcs Podatkovni list CSRF1206FT14L0.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm)
Serija CSRF Odpornost 14 mOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 170°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.033" (0.85mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 14 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil Sestava Metal Foil