CSRF1206FT10L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSRF1206FT10L0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CSRF1206FT10L0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 0.01 OHM 1% 1W 1206
Podatkovni listi: 1.CSRF1206FT10L0.pdf2.CSRF1206FT10L0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CSRF1206FT10L0
Številka dela CSRF1206FT10L0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.01 OHM 1% 1W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 789238 pcs Podatkovni list 1.CSRF1206FT10L0.pdf2.CSRF1206FT10L0.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm)
Serija CSRF Odpornost 10 mOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena CSRF 1/2 .01 1% R