CSR1206FKR200
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSR1206FKR200 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CSR1206FKR200
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 0.2 OHM 1% 1/2W 1206
Podatkovni listi: 1.CSR1206FKR200.pdf2.CSR1206FKR200.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CSR1206FKR200
Številka dela CSR1206FKR200 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.2 OHM 1% 1/2W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1389881 pcs Podatkovni list 1.CSR1206FKR200.pdf2.CSR1206FKR200.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Serija CSR Odpornost 200 mOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)