CSR1206FKR110
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSR1206FKR110 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CSR1206FKR110
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 0.11 OHM 1% 1/2W 1206
Podatkovni listi: 1.CSR1206FKR110.pdf2.CSR1206FKR110.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CSR1206FKR110
Številka dela CSR1206FKR110 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.11 OHM 1% 1/2W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1278201 pcs Podatkovni list 1.CSR1206FKR110.pdf2.CSR1206FKR110.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Serija CSR Odpornost 110 mOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena CSR 1/2 0.11 1% I