CSR0603FTR250
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSR0603FTR250 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CSR0603FTR250
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 0.25 OHM 1% 1/8W 0603
Podatkovni listi: 1.CSR0603FTR250.pdf2.CSR0603FTR250.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CSR0603FTR250
Številka dela CSR0603FTR250 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.25 OHM 1% 1/8W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1590547 pcs Podatkovni list 1.CSR0603FTR250.pdf2.CSR0603FTR250.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija CSR Odpornost 250 mOhms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena CSR 1/8 0.25 1% R