CSR0603FTR182
pregled izdelka
Številka dela: CSR0603FTR182
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 0.182 OHM 1% 1/8W 0603
Podatkovni listi: CSR0603FTR182.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CSR0603FTR182
Številka dela CSR0603FTR182 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.182 OHM 1% 1/8W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1828660 pcs Podatkovni list CSR0603FTR182.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija CSR Odpornost 182 mOhms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm)
Lastnosti Current Sense Stopnja napak -
natančen opis 182 mOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Current Sense Thick Film Sestava Thick Film