CF2JT82R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF2JT82R0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CF2JT82R0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 82 OHM 2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.CF2JT82R0.pdf2.CF2JT82R0.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CF2JT82R0
Številka dela CF2JT82R0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 82 OHM 2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1379510 pcs Podatkovni list 1.CF2JT82R0.pdf2.CF2JT82R0.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient 0/ -400ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.197" Dia x 0.591" L (5.00mm x 15.00mm)
Serija CF Odpornost 82 Ohms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena CF 2 82 5% R
CF2825%R
CF2825%R-ND
CF282JR
CF282JR-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety
Stopnja napak - natančen opis 82 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film