CF2JT6R20
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF2JT6R20 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CF2JT6R20
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 6.2 OHM 2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.CF2JT6R20.pdf2.CF2JT6R20.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CF2JT6R20
Številka dela CF2JT6R20 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 6.2 OHM 2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1515670 pcs Podatkovni list 1.CF2JT6R20.pdf2.CF2JT6R20.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±400ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.197" Dia x 0.591" L (5.00mm x 15.00mm)
Serija CF Odpornost 6.2 Ohms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena CF 2 6.2 5% R
CF26.25%R
CF26.25%R-ND
CF26.2JR
CF26.2JR-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety
Stopnja napak - natančen opis 6.2 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film