CF2JT4K70
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF2JT4K70 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CF2JT4K70
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 4.7K OHM 2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.CF2JT4K70.pdf2.CF2JT4K70.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CF2JT4K70
Številka dela CF2JT4K70 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 4.7K OHM 2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1389428 pcs Podatkovni list 1.CF2JT4K70.pdf2.CF2JT4K70.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient 0/ -400ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.197" Dia x 0.591" L (5.00mm x 15.00mm)
Serija CF Odpornost 4.7 kOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena CF 2 4.7K 5% R