CF2JT47R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF2JT47R0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CF2JT47R0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 47 OHM 2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.CF2JT47R0.pdf2.CF2JT47R0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CF2JT47R0
Številka dela CF2JT47R0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 47 OHM 2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 175133 pcs Podatkovni list 1.CF2JT47R0.pdf2.CF2JT47R0.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient 0/ -400ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.197" Dia x 0.591" L (5.00mm x 15.00mm)
Serija CF Odpornost 47 Ohms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Axial Druga imena CF2JT47R0CT
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety
Stopnja napak - natančen opis 47 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film