CF2JT2K20
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF2JT2K20 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CF2JT2K20
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 2.2K OHM 2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.CF2JT2K20.pdf2.CF2JT2K20.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CF2JT2K20
Številka dela CF2JT2K20 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 2.2K OHM 2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1414641 pcs Podatkovni list 1.CF2JT2K20.pdf2.CF2JT2K20.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient 0/ -400ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.197" Dia x 0.591" L (5.00mm x 15.00mm)
Serija CF Odpornost 2.2 kOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena CF 2 2.2K 5% R