CF2JT220R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF2JT220R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CF2JT220R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 220 OHM 2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.CF2JT220R.pdf2.CF2JT220R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CF2JT220R
Številka dela CF2JT220R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 220 OHM 2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1437010 pcs Podatkovni list 1.CF2JT220R.pdf2.CF2JT220R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient 0/ -400ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.197" Dia x 0.591" L (5.00mm x 15.00mm)
Serija CF Odpornost 220 Ohms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena CF 2 220 5% R