CF1JT680K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CF1JT680K
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 680K OHM 1W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.CF1JT680K.pdf2.CF1JT680K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CF1JT680K
Številka dela CF1JT680K Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 680K OHM 1W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2395847 pcs Podatkovni list 1.CF1JT680K.pdf2.CF1JT680K.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient 0/ -850ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Serija CF Odpornost 680 kOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety Stopnja napak -
natančen opis 680 kOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film Sestava Carbon Film