CF1JT620R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF1JT620R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CF1JT620R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 620 OHM 1W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.CF1JT620R.pdf2.CF1JT620R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CF1JT620R
Številka dela CF1JT620R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 620 OHM 1W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2344108 pcs Podatkovni list 1.CF1JT620R.pdf2.CF1JT620R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient 0/ -400ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Serija CF Odpornost 620 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena CF 1 620 5% R