CF14JA2R40
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF14JA2R40 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CF14JA2R40
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 2.4 OHM 1/4W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.CF14JA2R40.pdf2.CF14JA2R40.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CF14JA2R40
Številka dela CF14JA2R40 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 2.4 OHM 1/4W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 23043789 pcs Podatkovni list 1.CF14JA2R40.pdf2.CF14JA2R40.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±400ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Serija CF Odpornost 2.4 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial Druga imena CF 1/4 2.4 5% T