CF14JA2M40
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CF14JA2M40
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 2.4M OHM 1/4W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.CF14JA2M40.pdf2.CF14JA2M40.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CF14JA2M40
Številka dela CF14JA2M40 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 2.4M OHM 1/4W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 21405263 pcs Podatkovni list 1.CF14JA2M40.pdf2.CF14JA2M40.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient 0/ -1500ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Serija CF Odpornost 2.4 MOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety Stopnja napak -
natančen opis 2.4 MOhms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film Sestava Carbon Film