CF12JB47R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF12JB47R0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CF12JB47R0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 47 OHM 1/2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.CF12JB47R0.pdf2.CF12JB47R0.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CF12JB47R0
Številka dela CF12JB47R0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 47 OHM 1/2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4415 pcs Podatkovni list 1.CF12JB47R0.pdf2.CF12JB47R0.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient 0/ -400ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.106" Dia x 0.335" L (2.70mm x 8.50mm)
Serija CF Odpornost 47 Ohms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety Stopnja napak -
natančen opis 47 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film Sestava Carbon Film