CF12JB2K70
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF12JB2K70 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CF12JB2K70
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 2.7K OHM 1/2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.CF12JB2K70.pdf2.CF12JB2K70.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CF12JB2K70
Številka dela CF12JB2K70 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 2.7K OHM 1/2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7075 pcs Podatkovni list 1.CF12JB2K70.pdf2.CF12JB2K70.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient 0/ -400ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.106" Dia x 0.335" L (2.70mm x 8.50mm)
Serija CF Odpornost 2.7 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety Stopnja napak -
natančen opis 2.7 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film Sestava Carbon Film