CF12JA100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF12JA100R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CF12JA100R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 100 OHM 1/2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.CF12JA100R.pdf2.CF12JA100R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CF12JA100R
Številka dela CF12JA100R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 100 OHM 1/2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8951498 pcs Podatkovni list 1.CF12JA100R.pdf2.CF12JA100R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient 0/ -400ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.106" Dia x 0.335" L (2.70mm x 8.50mm)
Serija CF Odpornost 100 Ohms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial Druga imena CF 1/2 100 5% T