CF12GT620R
pregled izdelka
Številka dela: CF12GT620R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 620 OHM 1/2W 2% AXIAL
Podatkovni listi: 1.CF12GT620R.pdf2.CF12GT620R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CF12GT620R
Številka dela CF12GT620R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 620 OHM 1/2W 2% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7635939 pcs Podatkovni list 1.CF12GT620R.pdf2.CF12GT620R.pdf
Toleranca ±2% Temperaturni koeficient 0/ -400ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.106" Dia x 0.335" L (2.70mm x 8.50mm)
Serija CF Odpornost 620 Ohms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
natančen opis 620 Ohms ±2% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film Sestava Carbon Film