CF12GA180K
pregled izdelka
Številka dela: CF12GA180K
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 180K OHM 1/2W 2% AXIAL
Podatkovni listi: 1.CF12GA180K.pdf2.CF12GA180K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CF12GA180K
Številka dela CF12GA180K Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 180K OHM 1/2W 2% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7744268 pcs Podatkovni list 1.CF12GA180K.pdf2.CF12GA180K.pdf
Toleranca ±2% Temperaturni koeficient 0/ -850ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.106" Dia x 0.335" L (2.70mm x 8.50mm)
Serija CF Odpornost 180 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
natančen opis 180 kOhms ±2% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film Sestava Carbon Film