CF12GA120K
pregled izdelka
Številka dela: CF12GA120K
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 120K OHM 1/2W 2% AXIAL
Podatkovni listi: 1.CF12GA120K.pdf2.CF12GA120K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CF12GA120K
Številka dela CF12GA120K Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 120K OHM 1/2W 2% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7762797 pcs Podatkovni list 1.CF12GA120K.pdf2.CF12GA120K.pdf
Toleranca ±2% Temperaturni koeficient 0/ -850ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.106" Dia x 0.335" L (2.70mm x 8.50mm)
Serija CF Odpornost 120 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
natančen opis 120 kOhms ±2% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film Sestava Carbon Film