CB7JB120R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CB7JB120R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CB7JB120R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 120 OHM 7W 5% CERAMIC WW
Podatkovni listi: 1.CB7JB120R.pdf2.CB7JB120R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CB7JB120R
Številka dela CB7JB120R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 120 OHM 7W 5% CERAMIC WW Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 814545 pcs Podatkovni list 1.CB7JB120R.pdf2.CB7JB120R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.374" Square x 1.378" L (9.50mm x 35.00mm)
Serija CB Odpornost 120 Ohms
Moč (Watts) 7W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena CB 7 120 5% B