CB7JB100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CB7JB100R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CB7JB100R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 100 OHM 7W 5% CERAMIC WW
Podatkovni listi: 1.CB7JB100R.pdf2.CB7JB100R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CB7JB100R
Številka dela CB7JB100R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 100 OHM 7W 5% CERAMIC WW Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 727463 pcs Podatkovni list 1.CB7JB100R.pdf2.CB7JB100R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.374" Square x 1.378" L (9.50mm x 35.00mm)
Serija CB Odpornost 100 Ohms
Moč (Watts) 7W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena CB 7 100 5% B