BR3JB25L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
BR3JB25L0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BR3JB25L0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES CURR SENSE 0.025 OHM 3W 5%
Podatkovni listi: 1.BR3JB25L0.pdf2.BR3JB25L0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BR3JB25L0
Številka dela BR3JB25L0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES CURR SENSE 0.025 OHM 3W 5% Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 407165 pcs Podatkovni list 1.BR3JB25L0.pdf2.BR3JB25L0.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.602" L x 0.065" W (15.30mm x 1.65mm)
Serija BR Odpornost 25 mOhms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena BR 3 .025 5% B
BR3.025JB
BR3.025JB-ND
delovna temperatura -65°C ~ 350°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 1.000" (25.40mm) Lastnosti Current Sense, Flame Proof, Non-Inductive, Pulse Withstanding, Safety
Stopnja napak - natančen opis 25 mOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Current Sense, Flame Proof, Non-Inductive, Pulse Withstanding, Safety Metal Foil