BR3JB20L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
BR3JB20L0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BR3JB20L0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 0.02 OHM 0.02 OHM 3W 5%
Podatkovni listi: 1.BR3JB20L0.pdf2.BR3JB20L0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BR3JB20L0
Številka dela BR3JB20L0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.02 OHM 0.02 OHM 3W 5% Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 506430 pcs Podatkovni list 1.BR3JB20L0.pdf2.BR3JB20L0.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.602" L x 0.065" W (15.30mm x 1.65mm)
Serija BR Odpornost 20 mOhms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena BR 3 .02 5% B
BR3.02JB
BR3.02JB-ND
delovna temperatura -65°C ~ 350°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 1.000" (25.40mm) Lastnosti Current Sense, Flame Proof, Non-Inductive, Pulse Withstanding, Safety
Stopnja napak - natančen opis 20 mOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Current Sense, Flame Proof, Non-Inductive, Pulse Withstanding, Safety Metal Foil