ASRM1JA100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
ASRM1JA100R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ASRM1JA100R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 100 OHM 1W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.ASRM1JA100R.pdf2.ASRM1JA100R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ASRM1JA100R
Številka dela ASRM1JA100R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 100 OHM 1W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 856504 pcs Podatkovni list 1.ASRM1JA100R.pdf2.ASRM1JA100R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient 0/ -1800ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.157" Dia x 0.433" L (4.00mm x 11.00mm)
Serija ASRM Odpornost 100 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial Druga imena ASRM1JA100RTB
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety
Stopnja napak - natančen opis 100 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Metal Film