ASRM12JB20K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ASRM12JB20K0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 20K OHM 1/2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.ASRM12JB20K0.pdf2.ASRM12JB20K0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ASRM12JB20K0
Številka dela ASRM12JB20K0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 20K OHM 1/2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1334764 pcs Podatkovni list 1.ASRM12JB20K0.pdf2.ASRM12JB20K0.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient 0/ -1800ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.118" Dia x 0.354" L (3.00mm x 9.00mm)
Serija ASRM Odpornost 20 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena Q7694061
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety
Stopnja napak - natančen opis 20 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Metal Film