PRT-13781
SparkFunSparkFun
PRT-13781 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PRT-13781
Proizvajalec / znamka: SparkFun
Opis izdelka SOLAR PANEL - 2W
Podatkovni listi: PRT-13781.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PRT-13781
Številka dela PRT-13781 Proizvajalec SparkFun
Opis SOLAR PANEL - 2W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3042 pcs Podatkovni list PRT-13781.pdf
Napetost @ Pmpp 6V Napetost - odprto vezje 7V
Tip Monocrystalline Velikost / dimenzija -
Serija - Moč (Watts) - maks 2W
Paket / primer Cells Druga imena 13781
delovna temperatura - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Monocrystalline Solar Cell 2W 7V
Trenutni @ Pmpp 378mA