PRT-13268
SparkFunSparkFun
PRT-13268 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PRT-13268
Proizvajalec / znamka: SparkFun
Opis izdelka BREADBOARD GENERAL PURPOSE PTH
Podatkovni listi: PRT-13268.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PRT-13268
Številka dela PRT-13268 Proizvajalec SparkFun
Opis BREADBOARD GENERAL PURPOSE PTH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13468 pcs Podatkovni list PRT-13268.pdf
Velikost / dimenzija 5.120" L x 2.680" W (130.05mm x 68.07mm) Serija -
Proto Board Type Breadboard, General Purpose Obloga Plated Through Hole (PTH)
Višina tona 0.100" (2.54mm) Druga imena 1568-1129
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Diameter premera -
Edge Contacts - natančen opis Breadboard, General Purpose Plated Through Hole (PTH) Pad Per Hole (Round) 0.100" (2.54mm)