JBXFD2G19MCSDSR
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JBXFD2G19MCSDSR
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: 1.JBXFD2G19MCSDSR.pdf2.JBXFD2G19MCSDSR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije JBXFD2G19MCSDSR
Številka dela JBXFD2G19MCSDSR Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1502 pcs Podatkovni list 1.JBXFD2G19MCSDSR.pdf2.JBXFD2G19MCSDSR.pdf
Voltage Rating 660V Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 2 Shell material Brass
Shell Finish Chrome over Nickel Serija JBX
Pakiranje Bulk Usmerjenost G
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število pozicij 19
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection IP40 Lastnosti Backshell
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Trenutna ocena 5A Kontaktni material -