JBXFD2G19MCSDSMR
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
JBXFD2G19MCSDSMR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JBXFD2G19MCSDSMR
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: 1.JBXFD2G19MCSDSMR.pdf2.JBXFD2G19MCSDSMR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije JBXFD2G19MCSDSMR
Številka dela JBXFD2G19MCSDSMR Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1755 pcs Podatkovni list 1.JBXFD2G19MCSDSMR.pdf2.JBXFD2G19MCSDSMR.pdf
Voltage Rating 660V Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 2 Shell material Brass
Shell Finish Chrome over Nickel Serija JBX
Pakiranje Bulk Druga imena SOU1576
Usmerjenost G delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število pozicij 19 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP40
Lastnosti Backshell, Boot Adapter Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena 5A